Lovely 2 Bed Apartment With Parking

  • 150 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Άνετη τοποθεσία του Lovely 2 Bed Apartment With Parking Λονδίνο με 2 υπνοδωμάτια επιτρέπει εύκολη πρόσβαση στο Κάστρο Severndroog του Λονδίνου που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το διαμέρισμα 150 τ.μ. Απέχει 17 χλμ. από σταθμό τρένου Marylebone και μόλις 500 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Vincent Road / Woolwich Arsenal.

Αυτό το διαμέρισμα επίσης διαθέτει βεράντα.

Αυτό το κατάλυμα διαθέτει επίσης πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με εξοπλισμό.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει 5 χλμ. από το Εθνικό Ναυτικό Μουσείο, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Βασιλικό Οπλοστάσιο του Γκρίνουιτς απέχει 17 λεπτά με τα πόδια από το Lovely 2 Bed Apartment With Parking. Το αεροδρόμιο Λονδίνο Σίτι βρίσκεται σε απόσταση 5 χιλιομέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Lovely 2 Bed Apartment With Parking Λονδίνο
Vista View
Τιμή μόνο για κινητά

Vista View

8.3
Πολύ καλό 12 σχόλια
580 μ από το κατάλυμα
USD 181 USD 163
ανά νύχτα
2 Bed House In Woolwich Central
Τιμή μόνο για κινητά

2 Bed House In Woolwich Central

896 μ από το κατάλυμα
Superior 2 Bedroom Apartments
Τιμή μόνο για κινητά

Superior 2 Bedroom Apartments

5.1
Αξιοπρεπές 20 σχόλια
1.2 χλμ. από το κατάλυμα
USD 193 USD 174
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    14 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Woolwich Arsenal Railway Station
    500 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Στα δωμάτια

    • Ταράτσα

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 22:00
    Check-out: από 10:00 έως 12:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Lovely 2 Bed Apartment With Parking;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Lovely 2 Bed Apartment With Parking περιλαμβάνουν ΕθΝικό Ναυτικό Μουσείο, Μουσείο Firepower καθώς και Αίθουσα Συναυλιών Brick Lane Music Hall.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Lovely 2 Bed Apartment With Parking;
      Η τιμή κράτησης στο το Lovely 2 Bed Apartment With Parking θα είναι 210£.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Lovely 2 Bed Apartment With Parking;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Lovely 2 Bed Apartment With Parking περιλαμβάνουν China City Buffet & Restaurant και Blue Nile Cafe και απέχουν μόνο 7 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμη η σύνδεση στο Ίντερνετ στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Όχι, στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 150 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    14 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Woolwich Arsenal Railway Station
    500 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Lovely 2 Bed Apartment With Parking Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο